Sekretariatet

Galina Nordby

Sekretariats- og projektchef

E-mail: Galina@sindungdom.dk
Telefon: 53767072

Nanna Lynggaard

Projektkoordinator

E-mail: nanna.l@sindungdom.dk
Telefon: 53537837

Stine Ullum

Fundraiser og udviklingsmedarbejder

E-mail: stine@sindungdom.dk

Sus Gruner

Økonomiansvarlig

E-mail: sus@sindungdom.dk
Telefon: 53707207

Magnus Mejer

Studentermedhjælper

E-mail: magnus@sindungdom.dk
Telefon: 40417232

Sekretariatet holder til på:

Fælledvej 12
2200
København N

Sekretariatet har åbent i hverdage fra 9 – 15.

Vi kan kontaktes på:
Info@sindungdom.dk
+45 5376 7072

Send os en mail på: info@sindungdom.dk

·

 

Lofo-uden-baggrund

SIND Ungdom · CVR: 33292066 ·  Fælledvej 12  ·  2200 København N  ·  info@sindungdom.dk  ·  +45 5376 7072 · Persondata / cookies