Bestyrelsen

SIND Ungdom ledes af en frivillig bestyrelse. Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål til bestyrelsens arbejde eller SIND Ungdom.



Theodor Gjerding

Theodor Gjerding

BESTYRELSESFORMAND

E-mail: theodor@sindungdom.dk
Mobil: 31 37 32 75

Martin Tromborg Larsen

Martin Tromborg Larsen

NÆSTFORMAND

E-mail: Martin@sindungdom.dk
Mobil:

Søren Jerup-Drachmann

Olivia Nygaard

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Olivia@sindungdom.dk
Mobil:


Søren Jerup-Drachmann

Daniel Ken Togo Kristiansen

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Daniel@sindungdom.dk
Mobil:

Søren Jerup-Drachmann

Rasmus Storm Hansen

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Rasmus@sindungdom.dk
Mobil:

Søren Jerup-Drachmann

Camilla Olesen

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Camilla@sindungdom.dk
Mobil:


Søren Jerup-Drachmann

Mads Havskov Hansen

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: mads@sindungdom.dk
Mobil:

Søren Jerup-Drachmann

Nanna Bonde

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: nanna@sindungdom.dk
Mobil:

Johannes

Johannes Østergaard

1. SUPPLEANT

E-mail: Johannes@sindungdom.dk
Mobil:


·

Lofo-uden-baggrund

SIND Ungdom · CVR: 33292066 ·  Fælledvej 12  ·  2200 København N  ·  info@sindungdom.dk  ·  +45 5370 7207