Bestyrelsen

SIND Ungdom ledes af en frivillig bestyrelse. Du er altid velkommen til at kontakte os, hvis du har spørgsmål til bestyrelsens arbejde eller SIND Ungdom.



Theodor Gjerding

Theodor Gjerding

LANDSFORMAND

E-mail: theodor@sindungdom.dk
Mobil: 31 37 32 75

Martin Tromborg Larsen

Martin Tromborg Larsen

NÆSTFORMAND

E-mail: Martin@sindungdom.dk
Mobil: 24 43 26 95

Søren Jerup-Drachmann

Olivia Nygaard

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Olivia@sindungdom.dk
Mobil: 61149471


Søren Jerup-Drachmann

Daniel Ken Togo Kristiansen

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Daniel@sindungdom.dk
Mobil: 42 78 84 44

Søren Jerup-Drachmann

Rasmus Storm Hansen

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Rasmus@sindungdom.dk
Mobil: 42 23 63 36

Søren Jerup-Drachmann

Camilla Olesen

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Camilla@sindungdom.dk
Mobil: 20 73 42 35


Johannes

Johannes Østergaard

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: Johannes@sindungdom.dk
Mobil: 29 90 24 13

Søren Jerup-Drachmann

Nanna Bonde

BESTYRELSESMEDLEM

E-mail: nanna@sindungdom.dk
Mobil: 23390043

Wilhelm Larsen-Løvø

Suppleant

E-mail:
Mobil:

Zennia Leonora Heindorf Olsen

Suppleant

E-mail:
Mobil:

·

 

Lofo-uden-baggrund

SIND Ungdom · CVR: 33292066 ·  Fælledvej 12  ·  2200 København N  ·  info@sindungdom.dk  ·  +45 5376 7072 · Persondata / cookies